Noizy – Fatos Nano (Official Music video)
Stream and Download here:
Spotify : https://open.spotify.com/album/0DRCksC8gdMYgjCvGbf9tt
iTunes: Music.apple.com/us/album/fatos-nano-single/1665162246″ target=”_blank”>https://Music.apple.com/us/album/fatos-nano-single/1665162246

Noizy on the web:
►Instagram: https://www.instagram.com/noizy/
►Facebook: https://www.facebook.com/NOIZY-375405

Music produced by BO Beatz
video production: Entermedia

Lyrics:
– Lule lule chokollata
Alo
Nokia dhe telegrama,
Alo
– Policia vjen mbrapa,
Alo
– Telefonin avokatja

Ktu ke tbosh me psikopata,
Grupe grupe jasht Kur bjen nata,
Cunat n’rrug kambista me canta,
Ska ID dhe ska – informanta,

Noizyyyy baba,
Pamja panorama,
Vi swiss du franga,
Eci ron si Fatos Nano,

Ki kujdes se vjen nata,
King zin si ali baba,
Real G nuk Jan pralla,
Kom 7 xhuxha mren te Bore bardha,

I’m Too fast for you nuk ka Gara,
Jom Miliona vite perpara,
Sjom gabim vec se I du tana,
Sjom gabim veç se i du tana,

Jam te bloku bloku me glocka,
Bishtin mu jo nuk ma zen rrota,
She my ride or die sa Krejt bota
Une jam me to si me dosta

– mzu lemza
– Sdi kush Karin permendka
– Kur vjen Noizy ndrron gjendja,
– Un do mbahem mend si legjenda,

Pare pare plot eshte axhenda
Skom 1 adress po kam shume adressa,
Bojna hit cdo dite si gazeta,
Prezantoj ty me 1 Barretta,

– Na na – kapma
Hajde Pak ktu te papa,
Smund mem kap dot me hapa,
Duhet pun me ardh ktu te lala,

Vene gishtin Ta harta,
Kena kode te banka,
Kena Thesa dhe arka,
Kena euro dhe franga?

baba,
Shqipet Krejt I kom mrapa,
Frankfurti dhe Italia ,
Berlini dhe Franca,

Muzik per bandita,
– Femnen Latina,
Seni o rus,
Ska ktu Nga kina

Ti m’njef mu Kur m’hik zari,
Kuqen syt Nga acari,
Mos um luj kür nuk ma din hallin,
Rri me tipa qe ta cajn ballin,

Un e shes po Nuk e pi mallin,
Mbi ngarkesa mbo me po bari,
Dukem high truly I’m sorry,
I’m not sorry.

Noizy baba,
Pamja panorama,
Vi Swiss du franga
Eci rond si Fatos nano,
Fatos nano

source